Witaj, lato! Spotkanie integracyjne na Wydziale ILiŚ 2022 | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-06-24

Witaj, lato! Spotkanie integracyjne na Wydziale ILiŚ 2022

POWITANIE LATA 2022
Na krótko przed Nocą Świętojańską wszyscy razem hucznie powitaliśmy lato 2022. Niech się darzy!

W czwartek 23 czerwca 2022 roku odbyło się spotkanie integracyjne pracowników i przyjaciół Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska. Chętni rozpoczęli zabawę na strzelnicy, inni od razu przeszli do konkretów: grill, rozmowy, no i tańce! Okazja była podwójna, bo dzień wcześniej kierunek Inżynieria Środowiska prowadzony przez nasz Wydział został uznany za najlepszy w Polsce wg rankingu Perspektywy 2022. Pracowników oraz członków Rady Konsultacyjnej przywitała i ugościła Pani Dziekan dr hab. inż. Joanna Żukowska, prof. PG. O dobre samopoczucie zgromadzonych zadbała Prodziekan dr hab. inż. Aneta Łuczkiewicz, prof. PG. A by niczego nikomu nie zabrakło dopilnował Dyrektor Administracyjny, pan Jerzy Buszke. Zagrał dla nas zespół Fucus, a zabawa trwała aż do pierwszej gwiazdki. Byle do przyszłego takiego powitania lata!