Wyróżnienie dla WILiŚ w II edycji programu szkoleń „Dydaktyczne Piątki” | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-06-15

Wyróżnienie dla WILiŚ w II edycji programu szkoleń „Dydaktyczne Piątki”

dydaktyczne piątki
10.06.2022 r. odbyło się zakończenie II edycji szkoleń dla nauczycieli Politechniki Gdańskiej. „Dydaktyczne Piątki” to cotygodniowe otwarte szkolenia metodyczne i narzędziowe dla nauczycieli PG prowadzone przez Centrum Nowoczesnej Edukacji.

Uroczystość rozpoczęło przemówienie prorektora ds. kształcenia, prof. Marka Dzidy, który podziękował nauczycielom za ich pracę i chęć rozwoju zawodowego. Tytuł Przyjaciela CNE, przyznawany po raz trzeci, otrzymała prof. Brygida Mielewska, prodziekan ds. kształcenia WFTiMS.

Prof. Joanna Mytnik, dyrektorka Centrum Nowoczesnej Edukacji, podsumowała II edycję szkoleń, w której udział wzięło 199 pracowników PG, w tym 140 nauczycieli. W I i II edycji z oferty szkoleniowej CNE skorzystało łącznie 324 nauczycieli PG. W roku akademickim 2021/2022 odbyło się 60 godzin szkoleń z 30 różnych tematów.

Nagrodzeni zostali m.in. nauczyciele, którzy byli najaktywniejszymi uczestnikami szkoleń i wzięli udział we wszystkich 30 spotkaniach:

Nagrodę dla najbardziej zaangażowanego wydziału otrzymał Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, dyplom odebrał dr inż. Rafał Ossowski, prof. PG.

Trzecia edycja "Dydaktycznych Piątków" rozpocznie się w październiku 2022 r. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Centrum Nowoczesnej Edukacji w Aktualnościach.