Bezpłatny udział w konferencji w zamian za pomoc - ogłoszenie dla Studentów | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-07-28

Bezpłatny udział w konferencji w zamian za pomoc - ogłoszenie dla Studentów

geo_konfer

W dniach 4-7 września 2022 w Warszawie odbędzie się 7. Europejska Konferencja Geosyntetyczna. (www.eurogeo7.org).

Organizatorzy (Polskie Stowarzyszenie Geosyntetyczne) oferują studentom Politechniki Gdańskiej możliwość bezpłatnego uczestnictwa w tym wydarzeniu. W zamian za pomoc przy realizacji Konferencji otrzymają Państwo zakwaterowanie, wyżywienie oraz możliwość udziału w wybranych sesjach i prelekcjach. Każdy z uczestników otrzyma także Certyfikat, potwierdzający udział w Konferencji.

Osoby chcące zaangażować się w realizację tego wydarzenia proszone są o bezpośredni kontakt z członkiem komitetu organizacyjnego, Panem Michałem Gołosem (mgolos@tensar.pl)