II edycja konkursu "Innowacje w drogownictwie". Termin do 22 września 2022 r. | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-07-29

II edycja konkursu "Innowacje w drogownictwie". Termin do 22 września 2022 r.

konkurs
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła 27 maja 2022 r. II edycję konkursu pn. „Innowacje w drogownictwie” i wydłużyła termin przyjmowania zgłoszeń do 22 września br.

Konkurs adresowany jest do studentów bądź absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, stacjonarnych lub niestacjonarnych, których prace dyplomowe zostały obronione w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 13 września 2022 r. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych pracy dyplomowych, których wyniki mogą być zastosowane w budownictwie. To również promowanie idei przedsiębiorczości i innowacyjności wśród społeczności akademickiej. Konkurs obejmuje prace dyplomowe, które zostały obronione we wskazanym wyżej terminie, w następujących kategoriach:

- materiały i technologie drogowe,

- inżynieria ruchu, inteligentne systemy zarządzania ruchem oraz rozwiązania BRD,

- optymalne konstrukcje inżynierskie.

Kapituła konkursowa składa się z ekspertów GDDKiA, przedstawicieli stowarzyszeń branżowych oraz członków Rady Naukowej. Nagroda Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad przyznawana jest w trzech ww. kategoriach tematycznych w wysokości 5 000 zł za I miejsce, 3 000 zł za II miejsce i 2 000 zł za III miejsce.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 22 września 2022 r.

Wszelkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie GDDKiA:

Innowacje w drogownictwie - II edycja - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Innowacje-w-drogownictwie-2022-r (pdf, 1.40MB)

39 wyświetleń