Konkurs dla dydaktyków z Wydziału ILiŚ | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-07-13

Konkurs dla dydaktyków z Wydziału ILiŚ

grant
18 lipca br. rusza nabór wniosków do konkursu pn. „Grant na innowacje dydaktyczne”. Wysokość dofinasowania to nawet 20 tys. zł.

Celem konkursu jest opracowanie rozwiązania (produktu, usługi, działania) związanego z procesem dydaktycznym, które znacząco wpłynie na poziom kształcenia, atrakcyjność studiów lub popularyzację Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska wśród kandydatów na studia. Zaproponowane działania mają być zgodne ze Strategią Rozwoju WILIŚ na lata 2018-2024.

Opracowane rozwiązanie, które uzyska dofinansowanie, musi zakończyć się wdrożeniem w roku akademickim 2022/2023 oraz wpisywać w obszar rozwiązań tzw. nauczania aktywnego (active learning).

Podstawą ubiegania się o grant jest złożenie wniosku aplikacyjnego w okresie od 18.07.2022 r. do 31.07.2022 r. w formie elektronicznej na adres: rafal.ossowski@pg.edu.pl.

Planowany termin rozstrzygnięcia konkursu: 05.08.2022 r.

Obowiązujący regulamin konkursu i wzór wniosku o dofinansowanie zamieszczone są w repozytorium WILiŚ.

Konkurs jest finansowany z projektu pn. „Optymalizacja procesów dydaktycznych i proinnowacyjnych na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska” pozyskanego w ramach programu pn. „Nauka dla Społeczeństwa”.