Konkurs na najlepszą pracę dyplomową | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-08-30

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

nagroda pani dziekan

Tradycyjnie zapraszamy studentów i opiekunów prac dyplomowych do składania wniosków w konkursie na najlepszą pracę dyplomową obronioną w roku akademickim 2021/2022 o Nagrodę Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska.

Wniosek (w załączeniu doc.) wraz z pracą w wersji papierowej należy złożyć u pani Kierownik Dziekanatu do dn. 23 września br. Praca jest punktowana według czterech kryteriów (0-10 pkt. każde): teoretycznego, inżynierskiego, laboratoryjnego i numerycznego. Dodatkowo można uzyskać do 20 punktów za publikację JCR na podstawie dyplomu.

Nagrody zostaną wręczone laureatom konkursu podczas Święta WILiŚ 6 października br. Wyróżnieni studenci zostaną z wyprzedzeniem poinformowani telefonicznie.

Wniosek o nagrode Dziekana2022 (docx, 12.46kB)