Ostatnia prosta kampanii „Rowerem na Uczelnię” | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-09-08

Ostatnia prosta kampanii „Rowerem na Uczelnię”

Rower na PG

Ponad 250 pracowników PG przyłączyło się do ogłoszonej w maju akcji „Rowerem na Uczelnię”. W lipcu w konkursie uhonorowano pracowników, którzy jako pierwsi przyjechali rowerem lub hulajnogą na Uczelnię aż 100 razy: Magdalenę Leśnik (Zespół Rzeczników Patentowych), Martę Rogowską (Dziekanat Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska) oraz Ireneusza Jelonka (Wydawnictwo PG). Pani Marto serdecznie gratulujemy!

Kampania zakończy się 30.09.2022. Rywalizacja jest bardzo wyrównana, a w ścisłej czołówce znajduje się wielu pracowników. Może zwycięzcą okaże się pracownik WILiŚ. Życzymy wytrwałości i trzymamy kciuki. Więcej informacji w Biuletynie Informacyjnym PG.