Politechnika Gdańska i Politechnika Walencka razem | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-09-20

Politechnika Gdańska i Politechnika Walencka razem

walencja
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska w imieniu Politechniki Gdańskiej podpisał porozumienie o współpracy naukowej i dydaktycznej z Politechniką Walencką.

14 września 2022 odbyło się oficjalne spotkanie z delegacją z Politechniki w Walencji w osobach: prof. Fernando Cos-Gayón López Dziekana School of Building Enginnering i prof. José R. Albiol-Ibáñez Prodziekana ds. współpracy międzynarodowej. Spotkanie dotyczyło współpracy naukowej i dydaktycznej. Po stronie wydziału w spotkaniu wzięli udział: pani Dziekan dr hab. inż. Joanna Żukowska, prof. uczelni, pani Prodziekan ds. Współpracy i Promocji dr hab. inż. Aneta Łuczkiewicz, prof. uczelni, Kierownik Katedry Konstrukcji Inżynierskich dr hab. inż. Jerzy Bobiński oraz dr inż. Patryk Ziółkowski.

On September 14, 2022, an official meeting was held with a delegation from the Valencia Polytechnic University, in the person of prof. Fernando Cos-Gayón López Dean of the School of Building Engineering and prof. José R. Albiol-Ibáñez, Vice-Dean for International Cooperation. The meeting concerned scientific and didactic cooperation. On the side of the faculty the meeting was attended: by Dean, Ph.D., D. Sc., Eng. Joanna Żukowska, Assoc. Prof. at GUT, Vice-Dean for Cooperation and Promotion, Ph.D., D. Sc., Eng. Aneta Łuczkiewicz, Assoc. Prof. at GUT, Head of the Department of Engineering Structures Ph.D., D. Sc., Eng. Jerzy Bobiński, and Ph.D., Eng. Patryk Ziółkowski.