Konkurs EIT HEI Call 3 | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-24

Konkurs EIT HEI Call 3

ncn
Biuro Regionalne Województwa Pomorskiego w Brukseli informuje, że dn. 17.11.2022 zostanie otwarty kolejny konkurs w ramach inicjatywy Komisji Europejskiej EIT HEI INITIATIVE – Innovation Capacity Builiding for Higher Education.

Wnioski mogą składać instytucje szkolnictwa wyższego, w tym dotyczące zaprojektowania działań, które koncentrować się będą na szkoleniu talentów oraz tworzeniu projektów w obszarze zaawansowanych i wysoko innowacyjnych technologii (zgodnie z założeniami New European Innovation Agenda oraz programem EIT Deep Tech Talent Initiative).

EIT HEI Call 3

Dla aplikujących jednostek zaplanowano sesje informacyjne (online), które odbędą się w ciągu najbliższych kilku miesięcy:

Dodatkowych informacji udzielają: Magdalena UrbanowiczAleksandra Dubiella-Jackowska, Centrum Zarządzania Projektami.