„Mistrzowie współpracy Fahrenheita” – konkurs dla kół naukowych | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-03

„Mistrzowie współpracy Fahrenheita” – konkurs dla kół naukowych

mistrzowie
Uczelnie Fahrenheita zapraszają studentów oraz doktorantów zrzeszonych w kołach naukowych do wzięcia udziału w konkursie „Mistrzowie współpracy Fahrenheita”. Celem konkursu jest  zachęcenie studentów i doktorantów Uczelni Fahrenheita do nawiązywania współpracy międzyuczelnianej, a także przybliżenie idei i misji FarU.

Ideą oraz głównym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest realizacja wspólnego projektu kół naukowych z przynajmniej dwóch uczelni – członków Uczelni Fahrenheita. Do wygrania są nagrody finansowe trzech rektorów na całkowite lub częściowe pokrycie kosztów realizacji zgłoszonego projektu. Dla zwycięzców przewidziano nagrody:

• I miejsce – 10 000 zł,
  • II miejsce – 7 000 zł,
  • III miejsce – 5 000 zł.

Uczestnicy mogą zgłosić projekt w następujących kategoriach:

• aktywizacja studenckiego życia kulturalnego lub sportowego,
  • działania na rzecz promocji zdrowego stylu życia,
  • działania na rzecz ochrony środowiska,
  • innowacje, nowe technologie,
  • działalność na rzecz środowiska lokalnego,
  • popularyzacja nauki,
  • inna

lub dyscyplinach naukowych:

• nauki humanistyczne,
  • inżynieria i technologia,
  • nauki medyczne i o zdrowiu,
  • nauki rolnicze,
  • nauki społeczne,
  • nauki przyrodnicze,
  • teologia,
  • sztuka.

Harmonogram konkursu:

• 15.10–20.11.2022 – przyjmowanie zgłoszeń,
  • 21.11–7.12.2022 – ocena prac, obrady komisji konkursowej,
  • 16.12.2022 – ogłoszenie wyników.

Dodatkowe informacje, w tym regulamin, formularz zgłoszeniowy, harmonogram konkursowego projektu, budżet konkursowego projektu, pytania i odpowiedzi itp. znajdują się na stronie FarU.