Szkolenie dydaktyczne studentów kierunku Budownictwo w Balex-Metal | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-15

Szkolenie dydaktyczne studentów kierunku Budownictwo w Balex-Metal

balex-metal szkolenie
8 listopada br. studenci 2-ego semestru studiów magisterskich, 7-go semestru studiów inżynierskich specjalności Konstrukcje Metalowe oraz pracownicy Zespołu Konstrukcji Metalowych w Katedrze Konstrukcji Inżynierskich: dr hab. inż. Piotr Iwicki, prof. PG, dr inż. Dariusz Kowalski, dr inż. Patryk Deniziak, mgr inż. Natalia Korcz-Konkol i mgr inż. Paweł Pieczka wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez firmę Balex-Metal.

Zespół Konstrukcji Metalowych (Katedra Konstrukcji Inżynierskich) współpracuje z firmą Balex-Metal w zakresie prac rozwojowych związanych z badaniami nowych produktów. Firma jest wiodącym producentem pokryć dachowych i ściennych wykorzystywanych w ramach projektów studenckich i prac dyplomowych w zakresie specjalności Konstrukcje Metalowe.

Zakres szkolenia dotyczył parametrów technicznych, techniki budowli oraz właściwości fizycznych wytwarzanych przez firmę produktów. W ramach szkolenia przedstawiono informacje na temat zasad projektowania i procesu produkcji blachodachówek, nośnych blach trapezowych i płyt warstwowych.

Studenci otrzymali katalogi produktów firmy Balex-Metal 2022 i certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Ze strony Balexu spotkanie poprowadzili Michał Dąbrowski (Kierownik Produktu), Michał Spalk i Marcin Bieliński z Biura Projektowego Balex Metal, a po produkcji oprowadzali Adam Studzieniecki i Tomasz Balicki - Kierownicy Produkcji w Bolszewie.

W organizację szkolenia byli zaangażowani:
Waldemar Gaca (Dyrektor Biura Projektowego),
Iwona Bolt (Główny Specjalista ds. Komunikacji Marki),
Tomasz Rogoś (Starszy Specjalista ds. Trade Marketingu).
​​​​​​​Uczestnicy dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia.