Nabór w III edycji programu Francium Supporting Outstanding Doctoral Candidates | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-08

Nabór w III edycji programu Francium Supporting Outstanding Doctoral Candidates

francium

W ramach programu FRANCIUM SUPPORTING OUTSTANDING DOCTORAL CANDIDATES przyznawane są stypendia projakościowe wyróżniającym się uczestnikom Szkoły Doktorskiej, prowadzącym badania we współpracy międzynarodowej. Wnioski mogą składać uczestnicy Szkoły Doktorskiej roku drugiego, trzeciego lub czwartego, spełniający warunki minimalne określone w regulaminie programu.

Warunki finansowania

• stypendium naukowe projakościowe wynosi 2 500 PLN miesięcznie i przyznawane jest na okres 12 miesięcy na dany rok akademicki (wypłacane z wyrównaniem od października);
  • stypendia wypłacane są wyłącznie przelewami na konto wskazane w systemie MojaPG.

Jak aplikować?

• nabór wniosków jest prowadzony w dn. 5.12–18.12.2022;
  • wnioski (z wymaganymi podpisami i załącznikami) należy składać w wersji elektronicznej (pdf) do Biura Szkoły Doktorskiej na adres francium@pg.edu.pl; w tytule maila należy podać nazwę programu: FRANCIUM oraz imię i nazwisko, rok i skrót dyscypliny kształcenia.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Uczelni Badawczej.