Stypendia dla wybitnych młodych naukowców | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-08

Stypendia dla wybitnych młodych naukowców

flaga PG
Do 28.12.2022 r. trwa nabór wniosków na stypendia dla wybitnych młodych naukowców.

Stypendium może otrzymać osoba, która:

• jest doktorantem lub nauczycielem akademickim – i nie posiada stopnia doktora albo
  • posiada stopień doktora, od uzyskania którego nie upłynęło 7 lat, i jest zatrudniona w uczelni, federacji podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki, Polskiej Akademii Nauk, instytucie naukowym PAN.

Decyzje dotyczące przyznania stypendiów zostaną podjęte najpóźniej 30.06.2023 r.

Informacje dla aplikujących:

• wniosek o przyznanie stypendium wypełnia się w Zintegrowanym Systemie Usług dla Nauki Obsługa Strumieni Finansowania (system ZSUN/OSF https://osf.opi.org.pl/);
  • plik w formacie PDF wygenerowany z systemu ZSUN/OSF musi być opatrzony podpisem zaufanym albo kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez kierownika podmiotu składającego wniosek lub osobę przez niego upoważnioną;
  • podpisany wniosek o przyznanie stypendium wysyła się elektronicznie w systemie ZSUN/OSF;
  • wnioski będzie podpisywał prof. Sławomir Milewski, prorektor ds. nauki; za podpisanie elektroniczne wniosku odpowiedzialny będzie Dział Spraw Naukowych.

Wnioski należy przysyłać na adres malmakow@pg.edu.pl w terminie do 28.12.2022 r. Wnioski otwarte w systemie ZSUN/OSF należy udostępnić do wglądu Działowi Spraw Naukowych (redaktor pomocniczy --> zarejestrowany użytkownik OSF --> login: dobn123).

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie Działu Spraw Naukowych