Welcome to Poland 2022 NAWA | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-01

Welcome to Poland 2022 NAWA

nawa

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków o udział w Programie Welcome to Poland. Celem głównym Programu jest umiędzynarodowienie polskich instytucji szkolnictwa wyższego i nauki poprzez finansowanie projektów związanych z:

• budowaniem potencjału Wnioskodawców w zakresie umiędzynarodowienia;
  • budowaniem potencjału Wnioskodawców w zakresie przyjmowania i obsługi zagranicznych studentów, doktorantów, kadry dydaktycznej i naukowej;
  • promowaniem Wnioskodawców na arenie międzynarodowej, w szczególności poprzez współpracę z zagranicznymi absolwentami.

W Programie nie dopuszcza się realizacji projektu w formule partnerskiej. Projekt może być realizowany pomiędzy 1.06.2023 r. a 31.05.2025 r. Projekt może trwać 12, 18 albo 24 miesiące.

W związku z ograniczeniem konkursowym w zakresie liczby wniosków składanych przez jednego wnioskodawcę – Politechnika Gdańska może złożyć maksymalnie 3 wnioski o finansowanie projektów w ogłoszonym konkursie. Chęć uczestnictwa w ww. konkursie należy zgłosić poprzez wypełnienie zgłoszenia projektu w systemie Moja PG Projekty w terminie do 17.01.2023 r.

W przypadku zgłoszenia większej liczby aplikacji zostanie przeprowadzona wewnętrzna preselekcja przedstawionych pomysłów projektów.

Informacje dla aplikujących:

• wnioski projektowe należy składać w Centrum Zarządzania Projektami najpóźniej do 23.01.2023 r.;
  • ostateczny termin przesłania wniosku do NAWA upływa 31.01.2023 r. o godz. 15.00 czasu lokalnego (Warszawa);
  • aplikować można jedynie poprzez system teleinformatyczny NAWA;
  • więcej informacji znajduje się na stronie NAWA;
  • kontakt w Centrum Zarządzania Projektami: Magdalena Drywa