Filia Biblioteki PG na WILiŚ zaprasza! | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-31

Filia Biblioteki PG na WILiŚ zaprasza!

Stos książek.
Zapraszamy do korzystania z usług, zbiorów i przestrzeni Biblioteki Politechniki Gdańskiej, w szczególności Filii Biblioteki PG na Wydziale ILiŚ.

Zachęcamy do przesyłania propozycji zakupu nowych książek/czasopism, których nie ma w zbiorach Biblioteki PG, a które będą Państwu potrzebne do prowadzenia działalności dydaktyczno-naukowej. Pracownicy naukowo-dydaktyczni mogą przysyłać swoje propozycje na: ilis.bpg@pg.edu.pl, studenci PG mogą wykorzystać opcję "Zaproponuj książkę" po zalogowaniu się do KATALOGU online.

Jednocześnie zapraszamy do korzystania z zasobów drukowanych Filii Biblioteki PG na Wydziale WILiŚ oraz z zasobów elektronicznych wyszukiwalnych poprzez Multiwyszukiwarkę na https://pg.edu.pl/biblioteka-pg lub zakładkę „e-Żródła”.

Filia Biblioteki PG na WILiŚ jest znakomitym miejscem do pracy zespołowej lub indywidualnej w procesie przygotowania przez studentów projektów, prezentacji lub prac zaliczeniowych w oparciu o bezpośredni dostęp do literatury fachowej w postaci drukowanych materiałów i publikacji pełnotekstowych online. Istnieje możliwość skorzystania z 3 sal multimedialnych na innych Filiach BPG dla ok. 20 osób.

Komputery (lub jeden wybrany) w Filii można wykorzystać, instalując na nich program(y) potrzebne studentom kierunków na Wydz. ILiŚ (w porozumieniu z Kier. Sekcji Budowy Zbiorów Cyfrowych i Multimedialnych Biblioteki PG, Panem Robertem Szczodruchem).

Filia na WILiŚ jest czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 9-18, w piątki 9-15 i w soboty w godz. 9-15.