Konkurs "Nowoczesne Technologie w Budownictwie" | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-09

Konkurs "Nowoczesne Technologie w Budownictwie"

pan i pani budowlańcy
CUTOB PZITB w Poznaniu sp. z o.o. ogłasza konkurs "Nowoczesne Technologie w Budownictwie" na prace dyplomowe inżynierskie, magisterskie i doktorskie, o tematyce związanej z zastosowaniem nowoczesnych technologii w nowopowstających lub rewitalizowanych obiektach budowlanych, przemysłowych lub rolniczych.

Celem konkursu jest popularyzacja w środowiskach akademickich zagadnień związanych z wprowadzaniem nowoczesnych technologii w budownictwie, poszerzanie wiedzy w zakresie najnowszych technologii i materiałów budowlanych. Do konkursu kwalifikowanie są prace ukończone na wyższych uczelniach w latach 2019 - 2022. Termin składania prac wraz ze streszczeniem upływa z dniem 20 stycznia 2023 roku. Ogłoszenie wyników konkursu na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023 (31 stycznia - 3 lutego).

Regulamin konkursu pod linkiem.