Nagroda JM Rektora PG: "Dyplom Roku" za rok 2022 - nabór wniosków | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-26

Nagroda JM Rektora PG: "Dyplom Roku" za rok 2022 - nabór wniosków

Granatowy napis na białym tle nagroda dyplom roku.
Rozpoczynamy nabór wniosków o nagrodę JM Rektora PG: "Dyplom Roku" za rok 2022. Dokumenty (wnioski wraz z załącznikami) należy składać w Dziekanacie do wtorku, 14 lutego 2023. Laureata nagrody wybierze Komisja konkursowa.

Nagroda „Dyplom Roku” to nagroda Rektora PG dla autora/autorów najlepszej pracy dyplomowej magisterskiej obronionej na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej w roku kalendarzowym 2022. Tradycją jest wręczanie nagród podczas Święta Politechniki Gdańskiej w marcu.

Nominowana praca dyplomowa powinna zawierać najciekawsze rozwiązanie praktyczne, o wysokiej użyteczności, innowacyjności i jakości wykonania. Laureat nagrody otrzyma dyplom oraz statuetkę z brązu ofiarowaną przez Rektora Politechniki Gdańskiej.

Regulamin nagrody do pobrania poniżej: