Wybierz studia II stopnia na WILiŚ | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-16

Wybierz studia II stopnia na WILiŚ

Mężczyzna w białym kasku na tle pola i wiatraków energetycznych.
Rozpoczęliśmy nabór na studia stacjonarne II stopnia.

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska zaprasza na studia II stopnia na kierunkach:
- budownictwo
- goedezja i kartografia
- inżynieria środowiska
- transport
- energetyka (nowy kierunek międzywydziałowy)

Na inżynierii środowiska pojawiły się dwie nowe specjalności: inżynieria zasobów wodnych oraz klimatyzacja i wentylacja. Dwie specjalności w ramach kierunku budownictwo oraz inżynieria środowiska są prowadzone w języku angielskim: civil engineering oraz environmental engineering.

Rekrutacja będzie prowadzona za pośrednictwem systemu eRekrutacja i potrwa od 16 stycznia do 6 lutego 2023 roku. Trzy dni po zakończeniu elektronicznej rejestracji – 9 lutego – zostaną opublikowane listy wstępnie przyjętych. Następnie do 16 lutego osoby wstępnie przyjęte będą musiały złożyć na uczelni niezbędne dokumenty. Co ważne, absolwent Politechniki Gdańskiej posiadający konto w moja PG, jeżeli potwierdził swoje dane profilem zaufanym, nie ma obowiązku dostarczania dokumentów.

Listy przyjętych na studia opublikowane zostaną 20 lutego 2023 roku.

Więcej informacji o studiach II stopnia tutaj.