Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Anny Gumuły-Kawęckiej | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-05

Gmach Główny PG

Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Anny Gumuły-Kawęckiej w dniu 20 stycznia 2023 roku o godz. 10:00 w Gmachu Głównym (sala 155) Politechniki Gdańskiej przy ul. Narutowicza 11/12.

Temat rozprawy:
Groundwater recharge estimation on outwash plain area based on field investigations and numerical modeling”
(„Oszacowanie zasilania infiltracyjnego na obszarze sandrowym na podstawie badań terenowych i modelowania numerycznego”)

Promotor:                              dr hab. inż. Beata Jaworska-Szulc, prof. PG
Promotor pomocniczy:
dr inż. Wioletta Gorczewska-Langner

Recenzenci:
prof. dr hab. Stanisław Staśko, Uniwersytet Wrocławski

Ph.D., HDR Laurent Lassabatere, ENTPE, LEHNA, France

Z rozprawą doktorską i opiniami Recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej.