WILiŚ Adventure. Konkurs podróżniczy dla studentów | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-02-07

WILiŚ Adventure. Konkurs podróżniczy dla studentów

Wędrowiec na zielonym tle.
Studencie WILiŚ! Marzysz o wielkiej przygodzie? Podróżujesz niczym młody Marek Kamiński? Masz doświadczenie ekspedycyjne i przygotowujesz się do kolejnej wyprawy? Na pewno przyda Ci się 5000 euro!

Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska zaprasza studentów do wzięcia udziału w konkursie WILiŚ Adventure 2023! Główną nagrodą jest 5000 euro na podróż życia!

Po szczegóły zajrzyj do regulaminu Konkursu.

Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres promocja.wilis@pg.edu.pl

Nabór zgłoszeń trwa od 21 lutego do 7 marca. Więcej informacji wkrótce, dlatego obserwuj i śledź nasze profile społecznościowe:

Szukasz inspiracji? Przyjdź na spotkanie z legendarnym podróżnikiem Markiem Kamińskim! Marek Kamiński, Marek Wikiera oraz dziekan WILiŚ Joanna Żukowska!
Dziedziniec Fahrenheita, 23 lutego (czwartek), godz. 11!

Partnerem Konkursu jest Fundacja Marka Kamińskiego.