Wizyta i prezentacja profesora Hansa Henninga Stutza w katedrze GiIW | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-02-16

Wizyta i prezentacja profesora Hansa Henninga Stutza w katedrze GiIW

Zaproszenie

Już w najbliższą środę w katedrze Geotechniki i Inżynierii Wodnej będzie gościć profesor Hans Henning Stutz, dyrektor Instytutu Mechaniki Gruntów i Skał (IBF) na Uniwersytecie Technicznym Karlsruhe (KIT), jednej z czołowych uczelni technicznych w Europie. Wszystkich zainteresowanych - studentów, doktorantów i pracowników - serdecznie zapraszamy na jego prezentację pod tytułem:

Discovering Solutions: Current Research at the Institute of Soil Mechanics and Rock Mechanics

Prezentacja odbędzie się 22.02.2023 o godzinie 12:00 w sali 306 budynku Hydro (budynek nr 20). Zapraszamy!

Prof. Stutz chce kontynuować wieloletnią tradycję współpracy PG z IBF. Z taką właśnie misją odwiedza Gdańsk. Jest to znakomita okazja do zapoznania się z kierunkami badań prowadzonych w IBF oraz do zaplanowania i rozpoczęcia współpracy - nie tylko w zakresie geotechniki.