Ostatnie trzy dni na ocenę wykładowców | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-06

Ostatnie trzy dni na ocenę wykładowców

Narysowany komputer.
Pod koniec każdego semestru każdy student Politechniki Gdańskiej otrzymuje do wypełnienia ankiety oceny nauczycieli akademickich. To składający się z kilku pytań, anonimowy arkusz oceny, który przekazuje ważną informację zwrotną od studentów, na temat jakości nauczania poszczególnych przedmiotów.

Do 8 marca można wypełniać ankiety podsumowujące pracę dydaktyczną wykładowców w semestrze zimowym, docenić pracę nauczyciela lub pomóc zapoczątkować zmiany w prowadzeniu danego przedmiotu. Wyniki ankiet studenckich są brane pod uwagę w okresowej ocenie nauczyciela akademickiego, jeżeli zwrotność ankiety przekroczyła 20%. Ankiety są w pełni anonimowe, a każda opinia studentów jest analizowana i może przyczynić się do podniesienia jakości kształcenia na Politechnice Gdańskiej.

Ankiety zostały przesłane do studentów w systemie mojapg.

Stan wypełnienia ankiet dla naszego Wydziału na 6 marca to:

Semestr 7: 17,48%

Semestry 1-5 I oraz II stopnia: 15,81%