Studencki Nobel 2023 | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-23

Studencki Nobel 2023

Czarny napis studencki nobel na białym tle.
Rozpoczęły się przygotowania do XIV edycji niezwykłego konkursu dla studentów z całej Polski! Niezależne Zrzeszenie Studentów przy wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego zaprasza młodych naukowców i działaczy do podzielenia się swoimi osiągnięciami natury naukowej, społecznej czy artystycznej oraz rywalizacji o Studenckiego Nobla.

Studencki Nobel jest jedynym ogólnopolskim konkursem stypendialnym w pełni tworzonym przez organizację studencką.


W tym roku konkurs podzielony jest na 9 następujących kategorii:

- Nauki techniczne

- Sztuka

- Dziennikarstwo i literatura

- Nauki przyrodnicze i energetyka

- Fizyka i astronomia

- Medycyna i farmacja

- Nauki społeczne

- Nauki ekonomiczne

- Działalność społeczna
 
Nagrody

Zwycięzcy otrzymają ufundowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego nagrody ogólne o łącznej wartości 50 000 zł oraz nagrodę specjalną związaną z działaniami 3W w wysokości 5 000 zł! Dodatkowo, jest to szansa na wyróżnienie się na rynku pracy i zbudowania sieci networkingowej z innymi uzdolnionymi studentami z całej Polski.

Etapy konkursu
 
Pierwszy etap konkursu potrwa do 31 marca 2023 roku. Chętni mogą zarejestrować się poprzez stronę internetową. W kolejnych etapach konkursu uczestnicy i uczestniczki po ocenie przesłanej dokumentacji, są zobowiązani do przesłania autoprezentacji. Zwieńczeniem konkursu jest Gala Finałowa, na której uczestnicy będą mieli okazję poznać się, wymienić doświadczeniami i nawiązać współpracę na polu naukowym, artystycznym, a także społecznym.

58 wyświetleń