Wyniki konkursu Uranium Supporting Cooperation With High Schools | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-28

Wyniki konkursu Uranium Supporting Cooperation With High Schools

Biały napis uranium na fioletowym tle.
Jedenaście projektów promujących Politechnikę Gdańską wśród młodzieży ze szkół ponadpodstawowych otrzymało finansowanie w programie Uranium Supporting Cooperation With High Schools na łączną wartość prawie 290 682,48 zł. Realizacja projektów umożliwi rozwój współpracy ze szkołami średnimi, zwłaszcza spoza Trójmiasta zachęcając uczniów do późniejszej kontynuacji nauki na jednym z licznych kierunków technicznych Politechniki Gdańskiej.

W zakończonym naborze złożono 17 wniosków, z których finansowanie otrzymało 10, w tym jeden projekt z WILiŚ:

POB: EkoTech

Zbuduj i zbadaj 2 - teoretyczne i praktyczne aspekty technologii betonu i wytrzymałości materiałów.
Kierownik projektu: mgr inż. Lucyna Grabarczyk, przyznane środki: 29 810 zł