OBRAZ KONSTRUKCJI - STRUCTURAL IMAGE | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-21

OBRAZ KONSTRUKCJI - STRUCTURAL IMAGE

Logo koła naukowego forever young.
W ramach Koła Naukowego FOREVER YOUNG powstała nowa inicjatywa online pod nazwą OBRAZ KONSTRUKCJI - STRUCTURAL IMAGE.

W jej ramach zainteresowana osoba może wybrać obiekt budowlany lub inżynierski, przygotowując prezentację w jednej z dwóch możliwych form:

- seria zdjęć oraz tekst - opis konstrukcji,

- samodzielnie przygotowana prezentacja wideo.

Prezentacja w każdej z form przedstawiona zostanie w serwisach internetowych Koła:

Mechanics Ever

KN Forever Young

Na inauguracji cyklu zaprezentowane zostały dwa obiekty mostowe, tj. Most Solidarności nad Wisłą w Płocku widziany okiem Wojciecha Stańczaka oraz Most Grunwaldzki nad Odrą we Wrocławiu autorstwa Martyny Amerek.

Zachęcamy również do stworzenia prezentacji ilustrującej konstrukcje określonego typu, modele mechaniki właściwe realnym obiektom etc.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w działaniu. Jego koordynatorem jest dr inż. Marek Skowronek, prof. uczelni, mskowro@pg.edu.pl