Program dyplomy wdrożeniowe na WILiŚ | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-28

Program dyplomy wdrożeniowe na WILiŚ

Uśmiechnięci ludzie przy komputerze.
Zapraszamy studentów WILiŚ przygotowujących się do semestrów dyplomowych, zarówno inżynierskich, jak i magisterskich, do wyboru potencjalnych tematów prac dyplomowych pochodzących od firm partnerskich programu.

W dedykowanym programowi kursie na portalu enaucznie znajdziecie zarówno podstawowe założenia programu, jak i propozycje tematów prac dyplomowych od naszych partnerów, czyli firm: NDI, BAUKRANE, EKOINBUD, GPEC

Poza super inspirującymi tematami rozwiązującymi przemysłowe problemy, firmy oferują również wsparcie studenta i promotora podczas pisania dyplomu, praktyki, staże, zatrudnienie w firmie po obronie, a nawet stypendium (jak w przypadku firmy NDI - "Wsparcie na Starcie").

Zachęcamy do dołączenia i korzystania z otwartych programów dyplomowania przy współpracy z przemysłem oraz ich benefitów!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości studentów czy promotorów prosimy o kontakt z dr. inż. Marcinem Szczepańskim: marcin.szczepanski@pg.edu.pl  tel. 661 415 888.