Stypendia NAWA dla najlepszych doktorantów | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-13

Stypendia NAWA dla najlepszych doktorantów

nawa

Szkoła Doktorska informuje o uruchomieniu akcji stypendialnej dla najlepszych doktorantów realizujących projekty doktorskie we współpracy międzynarodowej. Do zdobycia jest 30 stypendiów finansowanych z projektu „STERowanie w kierunku Umiędzynarodowienia Szkoły Doktorskiej” (numer projektu / umowy: PPI/STE/2020/1/00023/U/00001; nr wewnętrzny zadania: 034679, akronim: „GUT Beyond Borders), współfinansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA) w ramach Programu „STER – Umiędzynarodowienie szkół doktorskich”.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej Szkoły Doktorskiej w Aktualnościach.