Expom Day na Politechnice Gdańskiej | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-05-23

Expom Day na Politechnice Gdańskiej

Plakat zapraszający na Expom Day.
Zapraszamy wszystkich studentów na wydarzenie plenerowe organizowane przez firmę Expom, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie odbędzie się 25 maja, w czwartek, w godzinach od 10.00 do 14.00 przed budynkiem nr 40, na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.

Expom S.A. to renomowana firma z Kurzętnika, która specjalizuje się w budowie wysokiej jakości konstrukcji stalowych. Dostarcza kompleksowe rozwiązania dla różnorodnych sektorów, w tym dla sektora budowlanego, offshore, przemysłowego oraz energetycznego. Na stronie internetowej https://expom.com/ można znaleźć szeroki zakres informacji dotyczących naszej działalności.

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia przeprowadzenie kompleksowego procesu produkcji od projektowania, spawania, obróbki maszynowej, wyposażania w instalacje elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne, aż po finalny montaż konstrukcji stalowych i gotowych urządzeń. Doświadczony zespół inżynierów, konstruktorów i pracowników produkcyjnych gwarantuje najwyższą jakość i precyzję wykonania konstrukcji.

Expom posiada długoletnie doświadczenie w branży stalowej i oferuje kompleksowe usługi, obejmujące projektowanie, produkcję i montaż wysokiej jakości konstrukcji stalowych. Nasza działalność skupia się głównie na żurawiach okrętowych, które są niezbędne w sektorze morskim i offshore do podnoszenia i przemieszczania ciężkich ładunków na statkach i platformach wiertniczych. Konstrukcje stalowe Expom są zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i spełniają wymagania branżowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie i  jej projektach? Przyjdź na plenerowe wydarzenie z Expom!

O spotkaniu

Dla studentów, którzy wezmą udział w wydarzeniu została przygotowana smaczna niespodzianka. Wystarczy porozmawiać z pracownikami przy stoisku, a dostaniesz pyszną kiełbaskę z grilla i napój, który doda Ci energii do działania.

Podczas wydarzenia, w godzinach od 12:00 do 13:30 w sali nr 303, w budynku nr 40, odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy, którzy nie tylko przedstawią ofertę staży i praktyk, ale także pokażą, jakie technologie są używane przy budowie wielkogabarytowych konstrukcji stalowych.

Jeżeli spotkanie na uczelni nie zaspokoi Twoich potrzeb, firma Expom zaprasza do malowniczej miejscowości, jaką jest Kurzętnik.

Serdecznie zapraszamy!

26 wyświetleń