Dr inż. arch. Romanika Okraszewska na podium mistrzostw w badmintonie | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-13

Dr inż. arch. Romanika Okraszewska na podium mistrzostw w badmintonie

Kobiety przy boisku.
W dniach 9-11 czerwca 2023 r. w Kępnie o tytuł mistrza i mistrzyni Polski w 44. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w badmintonie walczyło ponad 280 zawodników w 10 kategoriach wiekowych. Dr inż. arch. Romanika Okraszewska z Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska zajęła trzecie miejsce w grze pojedynczej kobiet w swojej kategorii wiekowej.

Reprezentowała uczelnię także w grach podwójnych w deblu z Magdaleną Kołaczkowską z Gdańska oraz w mikście z Markiem Maciejewskim z Olsztyna.

Rywalizacja była zacięta, mecze ekscytujące, mimo wspaniałej pogody pełne trybuny widzów. Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwało 12 profesjonalnych sędziów oraz sędzia główny.

Organizatorem wydarzenia była Olimpijska Akademia Sportu Technic-Bad, kępińskie Stowarzyszenie Explozja oraz Urząd Miasta i Gminy w Kępnie. Patronem medialnym było Radio Sud.

Zajrzyj na stronę z wynikami.