PERSPEKTYWY 2023 w zdjęciach | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-07-11

PERSPEKTYWY 2023 w zdjęciach

dziekan
Poznaliśmy klasyfikację najlepszych uczelni wyższych w Polsce w corocznym rankingu fundacji „Perspektywy”. Inżynieria środowiska znowu najlepsza w swojej kategorii.

Inżynieria środowiska najlepsza w kraju. Budownictwo oraz Geodezja i kartografia na podium. Transport w pierwszej dziesiątce. Świętuje również Uczelnia, bo po raz trzeci z rzędu Politechnika Gdańska zajęła trzecie miejsce wśród najlepszych uczelni technicznych w kraju, a w klasyfikacji obejmującej wszystkie polskie uczelnie ponownie utrzymała wysoką, szóstą pozycję. Poza Inżynierią środowiska PG ma w ofercie dwa kierunki, które uznano najlepszymi w Polsce. Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć.