Studia Podyplomowe Systemy Informacji Geograficznej, Geoinformacja | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-07-31

Studia Podyplomowe Systemy Informacji Geograficznej, Geoinformacja

GIS.
Przypominamy, że Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska prowadzi rekrutację na studia podyplomowe Systemy Informacji Geograficznej, Geoinformacja. Studia podyplomowe są doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy i umiejętności w zakresie Systemów Informacji Geograficznej (GIS) oraz do zdobycia cennych doświadczeń, które przyczynią się do rozwoju Państwa kariery zawodowej. Rekrutacja trwa do 30 września.

Program studiów został starannie opracowany, uwzględniając najnowsze trendy i wymagania rynku pracy. Nasza kadra dydaktyczna to doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin, którzy zapewnią Państwu najwyższy poziom nauczania.

Studia podyplomowe GIS na Politechnice Gdańskiej oferują:

• Interdyscyplinarny program nauczania
  • Wykłady prowadzone przez doświadczonych specjalistów
  • Indywidualne podejście do każdego studenta podczas warsztatów i ćwiczeń
  • Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności poprzez realizację projektu
  • Dostęp do nowoczesnej platformy eNauczanie oraz kursów doszkalających
  • Dyplom ukończenia studiów podyplomowych Politechniki Gdańskiej

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty i dołączenia do grona naszych studentów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z kierownikiem studiów: adam.inglot@pg.edu.pl

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji oraz programu studiów znajdują się na naszej stronie internetowej http://gisnapg.pl/