Twoja praca inżynierska lub doktorska dotyczy Gdyni? Weź udział w konkursie | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-07-11

Twoja praca inżynierska lub doktorska dotyczy Gdyni? Weź udział w konkursie

konkurs
Prezydent Miasta Gdyni ogłosił konkurs na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego Gdyni. Udział w nim może wziąć każda osoba, która obroniła pracę inżynierską, a także doktorską. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29 września.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które obroniły swoją pracę w okresie między 1 stycznia 2018 roku a 30 września 2023 roku. Konkurs podzielono na dwie kategorie:

• praca inżynierska lub magisterska,
  • praca doktorska.

Zgłaszane prace powinny być obronione na ocenę bardzo dobrą lub wyższą. Prace zgłaszane w konkursie powinny koncentrować się na problematyce związanej z rozwojem Gdyni, podnoszeniem jej konkurencyjności, a także planami i programami przyjętymi przez gdyński samorząd. Komisja konkursowa szczególną uwagę zwróci na:

• możliwe do osiągnięcia, w przypadku wdrożenia pracy, efekty dla zrównoważonego rozwoju miasta oraz użyteczności dla mieszkańców lub rozwiązania problemów społecznych, infrastrukturalnych, środowiskowych itp.;
  • twórcze, pomysłowe spojrzenie na wybrany problem miasta wraz ze wskazaniem możliwości wdrażania projektu na terenie Gdyni;
  • innowacyjność zaproponowanych rozwiązań w kontekście realnych możliwości ich wdrożenia;
  • aspekt badawczy, który może być wykorzystany przez miasto w podejmowaniu przedsięwzięć na rzecz rozwoju Gdyni.

Aby wziąć udział w konkursie należy nadesłać pracę w wersji drukowanej oraz elektronicznej – w formacie .pdf, zapisane na dowolnym nośniku danych (np. płycie CD czy pendrivie) – do Wydziału Strategii Urzędu Miasta Gdyni, na adres: al. Marszałka Piłsudskiego 52/54, 81-382 Gdynia, z dopiskiem: „Konkurs - praca dyplomowa”. Wysyłając zgłoszenie należy pamiętać o dołączeniu formularza, którego wzór znajduje się w załączniku do regulaminu konkursu, wymaganych oświadczeń oraz potwierdzenia obrony pracy wraz z uzyskaną oceną, wydanego przez władze uczelni.

Termin zgłoszeń upływa 29 września. Decyduje data stempla pocztowego.

Autorzy najlepszych prac dyplomowych otrzymają w obu kategoriach nagrodę finansową w wysokości 5 tysięcy złotych.