Wakacyjna kampania promocyjna w SKM | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-08-31

Wakacyjna kampania promocyjna w SKM

Wagon SKM.
Z końcem sierpnia zamykamy kampanię posterową w wagonach SKM, w której informowaliśmy mieszkańców Trójmiasta i turystów o badaniach naukowych, prowadzonych na WILiŚ.

Ciekawostki naukowe sygnowane przez badaczy z WILiŚ jeździły SKM-ką z mieszkańcami Trójmiasta i turystami przez całe lato. W kampanii wzięła udział Katedra Technologii w Inżynierii Środowiska, Katedra Inżynierii Sanitarnej, Katedra Inżynierii Transportowej, Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Drogowej i Kolejowej, Katedra Wytrzymałości Materiałów, Katedra Geotechniki i Inżynierii Wodnej. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, zimowej, edycji!