WILiŚ ADVENTURE 2023 sprawozdanie 3 | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-09-23

WILiŚ ADVENTURE 2023 sprawozdanie 3

Tytus w Brazylii
Nasz człowiek, student budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska, zwycięzca konkursu WILiŚ ADVENTURE 2023, pan Tytus Chmielewski jest już w Brazylii

Tytus przejechał przez jungle 110km od Morretes do Guaraquecaba. Był między innymi w rezerwacie przyrody Bom Jesus, Rezerwacie Salto Morato i strefie ochrony środowiska Guaraquebaca. Trasa była bardzo wymagająca, było dużo przewyższeń a sama droga była bardzo dziurawa i nierówna. Zajęło mu to 3 dni i spał w tym czasie u dwóch tubylców którzy bardzo miło go przyjęli i ugościli. Mieszkańcy tych stron byli dla niego bardzo przyjaźni, a sam Tytus był tam odbierany bardzo pozytywnie, ponieważ to nie są zbyt turystyczne miejsca i każdy był zaciekawiony jego tym co tu robił.

Tytusa możecie śledzić również na jego Instagramie oraz na naszym FB i IG.