Oceń swojego nauczyciela i wypełnij ankietę – tylko do 14 października | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-06

Oceń swojego nauczyciela i wypełnij ankietę – tylko do 14 października

ankiety
Do 14 października włącznie studenci mogą wypełnić ankiety oceny nauczycieli akademickich. Wyniki ankiet studenckich są brane pod uwagę w okresowej ocenie nauczycieli, jeżeli zwrotność ankiety przekroczyła 20 proc.

Liderem w wypełnianiu ankiet oceny nauczyciela akademickiego za semestr letni 2022/2023 są obecnie studenci Wydziału Chemicznego. Ponad 35 proc. z nich oceniło już swoich wykładowców. Na drugim miejscu plasuje się Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, gdzie wypełniono już ponad 23 proc. ankiet.

Stan wypełnienia ankiet na dzień 6 października 2023

Wydział Architektury 15,45%
Wydział Chemiczny 35,51%
Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki 11,50%
Wydział Elektrotechniki i Automatyki 15,81%
Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa 13,19%
Wydział Zarządzania i Ekonomii 16,37%
Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej 23,63%
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska 12,60%

Średnia zwrotność ankiet w skali uczelni 15,48%

Zachęcamy wszystkich studentów zapoznania się z kluczowymi zagadnieniami dotyczącymi procesu ankietyzacji, odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania oraz wynikami poprzedniej edycji”. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie Ankiety studenckie

Wypełnienie ankiety w systemie Moja PG zajmuje tylko kilka minut, a jest ważną składową oceny pracy nauczycieli. Ankiety będą aktywne do godz. 23.59 w dniu 14 października.

Was głos ma znaczenie! Zachęcamy do głosowania!

Studencka ocena nauczyciela