Zgłoś swój pomysł na licytację WOŚP | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-26

Zgłoś swój pomysł na licytację WOŚP

Liczba trzydzieści dwa
Jeszcze do 30 października można nadsyłać swoje propozycje na internetowe licytacje, które wesprą 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Inicjatywa skierowana jest do całej społeczności akademickiej – pracowników, doktorantów oraz studentów.

32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia. Tym razem Orkiestra gra pod hasłem „Tu wszystko gra OK!”, a tematem tegorocznego finału są „Płuca po pandemii”. Środki zebrane podczas zbiórki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc dla oddziałów pulmonologicznych w Polsce.

Po raz kolejny tę szczytną ideę wesprze również Politechnika Gdańska. Na początku grudnia na ogólnopolskiej platformie sprzedażowej ruszą pierwsze aukcje na rzecz WOŚP. Wśród nich znajdzie się również 10 przygotowanych przez społeczność akademicką PG. Pomysły na licytacje zgłosić może każdy – pracownik, doktorant czy student. Wystarczą dobre chęci i ciekawy pomysł. Aby to zrobić, należy najpóźniej do 30 października wypełnić ankietę dostępną na stronie internetowej PG.

Wypełnij ankietę

Wypełniając ankietę należy m.in. krótko opisać pomysł na licytację, wskazać jego autorów czy podać cenę wywoławczą. Można również załączyć zdjęcia prezentujące przedmiot aukcji. Całość jest nieskomplikowana i zajmuje zaledwie kilka minut. Czas na wypełnienie formularza upływa w najbliższy poniedziałek – 30 października.

Spośród nadesłanych propozycji wybranych zostanie 10 najciekawszych. W grudniu zostaną one wystawione na licytację WOŚP, w której udział będzie mógł wziąć każdy, kto chce wesprzeć działania Orkiestry.

Szczegółowych informacji udziela Dział Promocji i Biuro Prasowe Politechniki Gdańskiej, telefonicznie: 58 347 29 38 lub mailowo: promocja@pg.edu.pl.