WILiŚ Adventure 2024. Konkurs podróżniczy dla studentów. Nowy termin | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-02-15

WILiŚ Adventure 2024. Konkurs podróżniczy dla studentów. Nowy termin

plakat
Z uwagi na wielkie zainteresowanie konkursem przedłużamy termin naboru wniosków. Macie czas do północy dnia 17.03.

Studencie WILiŚ! Marzysz o wielkiej przygodzie? Podróżujesz niczym młody Jacek Pałkiewicz? Masz doświadczenie ekspedycyjne i przygotowujesz się do kolejnej wyprawy? Przyda Ci się 5000 euro!

Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska zaprasza studentów do wzięcia udziału w konkursie WILiŚ Adventure II. Maksymalny budżet dofinansowania na podróż życia wynosi 5000 euro!

Po szczegóły zajrzyj do:

Regulamin Konkursu

Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres promocja.wilis@pg.edu.pl

Karta zgłoszenia

Nabór zgłoszeń potrwa od 21 lutego do 17 marca. Więcej informacji wkrótce, dlatego obserwuj i śledź nasze profile społecznościowe:

Umowa sponsoringu