II Akademicki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rektora PG | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-20

II Akademicki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rektora PG

paletka tenisa stołowego
Celem Turnieju jest promocja jubileuszu Politechniki Gdańskiej oraz popularyzacja  tego sportu wśród studentów, absolwentów i pracowników Politechniki Gdańskiej. Turniej odgrywa też istotną rolę integracyjną środowiska akademickiego PG oraz promuje zdrowy i aktywny tryb życia.

W oparciu o frekwencję z turnieju z 2023r organizatorzy spodziewają się udziału w Turnieju ok. 100 uczestników. Rozgrywki odbędą się w formule singlowej z podziałem na grupy wiekowe, w kategorii kobiet i mężczyzn. Organizatorzy zapewniają profesjonalne sędziowanie i halę sportową wyposażoną w 16 stołów, szatnie, prysznice, etc. Będzie czynna kawiarenka, dla zawodników będą wydane talony na bezpłatne napoje. Dla zwycięzców puchary ufundowane przez Rektora PG oraz inne atrakcyjne nagrody.
Gdzie?
Miejsce: Hala Sportowa MRKS Gdańsk – ul. Meissnera 1, 80-462.
Kiedy:
13.04.2024 (sobota), godz. 10:00 (rejestracja zawodników od godz. 09:30)
Zapisy: do 07.04.2024

Kontakt: