10-11 maja odbędzie się "Okno na Budownictwo" | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-04

10-11 maja odbędzie się "Okno na Budownictwo"

Gmina Bytów
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej reprezentowany przez dr inż. Marcina Szczepańskiego, Koło Naukowe KOBRa, a także firma DRUTEX S.A. zaprasza do Bytowa na niezwykłe spotkanie jakim będzie czwarta studencka konferencja "Okno na Budownictwo".

Konferencja odbędzie się w dniach 10-11 maja 2024 r. w siedzibie firmy Drutex SA w Bytowie. Konferencja to doskonała okazja dla studentów, aby zgłębić tajniki projektowania i wykonawstwa budowlanego, a także zapoznać się z najnowszymi technologiami i materiałami w branży.

Urząd Miejski w Bytowie

KOBRA

Organizatorzy:
Drutex SA - Firma, która od lat jest liderem w branży stolarki budowlanej, dbając o innowacyjne rozwiązania i jakość swoich produktów.
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej - Instytucja akademicka, gdzie kształci się przyszłych specjalistów w dziedzinie budownictwa i ochrony środowiska.
Koło Naukowe KOBRa - Aktywna grupa studentów, pasjonatów budownictwa, która angażuje się w organizację ciekawych wydarzeń naukowych i edukacyjnych.

Patronat:
Magazyn "Builder" - Renomowane czasopismo, które wspiera rozwój w branży budowlanej poprzez publikację nowoczesnych rozwiązań i technologii.
Konferencja to nie tylko okazja do prezentacji prac i dyskusji, ale także szansa na zdobycie cennych nagród! Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!
Politechnika Gdańska Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska PG DRUTEX S.A..https://lnkd.in/dnJYny22