Prof. Lev Khazanovich z University of Pittsburgh (USA) - wykłady na WILiŚ | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-05-28

Prof. Lev Khazanovich z University of Pittsburgh (USA) - wykłady na WILiŚ

grafika
Zapraszamy serdecznie do wysłuchania stacjonarnie trzech wykładów wybitnego eksperta w zakresie nawierzchni sztywnych drogowych i lotniskowych z betonu cementowego, które gościnnie wygłosi  – prof. Lev Khazanovich z Uniwersytetu Pittsburgh, USA.

Wykład 1: Design dowels and tie bars in the road and aircraft pavements
    03 czerwca  2024, godz.10:30, Gmach Główny (nr 1), sala 155 (I piętro)

Wykład 2: The nondestructive testing of concrete pavements
    04 czerwca 2024, godz. 11:15, budynek Audytorium Novum (nr 17), (I piętro) (nieograniczona liczba miejsc)