27. Międzynarodowe Sympozjum Lodowe | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-06

27. Międzynarodowe Sympozjum Lodowe

lodz płynąca po lodzie
W dniach 9-13 czerwca 2024 roku w Politechnice Gdańskiej odbędzie się 27. Miedzynarodowe Sympozjum Lodowe, organizowane pod auspicjami IAHR.
To prestiżowe wydarzenie przyciągnęło wybitnych specjalistów oraz liczne grono studentów i inżynierów zajmujących się lodem i jego wpływem na różne dziedziny, takie jak hydraulika rzek, budownictwo wodne, żegluga, energetyka wiatrowa oraz zmiany klimatyczne w rejonach polarnych.

W programie sympozjum znajdą się liczne prezentacje naukowe, wyklady oraz sesje plakatowe, które pozwolą uczestnikom na wymianę wiedzy i doświadczeń. Poruszane tematy będą obejmować m.in. zmiany klimatyczne, dynamikę lodowców, lodowce morskie, a także nowoczesne technologie i metody badawcze.

Wszystkie informacje o programie i możliwości uczestnictwa znajdują się na stronie https://iahr-ice.org/