Uwaga, uwaga! Jedź na Igrzyska Olimpijskie do Paryża | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-18

Uwaga, uwaga! Jedź na Igrzyska Olimpijskie do Paryża

grafika
Studenci kierunku Transport WILiŚ, do wygrania wyjazd na Igrzyska Olimpijskie do Paryża!

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać pracę konkursowa w formie artykułu popularnonaukowego, który będzie dotyczył aspektów zrównoważonego rozwoju, w tym ochrony środowiska w transporcie kolejowym. Jako drugie kryterium będzie brana pod uwagę średnia ze studiów. Szczegóły w regulaminie. Termin nadsyłania prac: 26 czerwca!!! Planowany termin rozstrzygnięcia konkursu: do 28 czerwca 2024 r., zaś pobyt w Paryżu w dniach 7-12 sierpnia 2024 r.

Nagrodą w konkursie jest możliwość udziału w Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2024 przez 5 dni dla jednej osoby, ufundowana przez PKP Intercity S.A., krajowego Partnera Igrzysk Olimpijskich.

Regulamin_IO2 (pdf, 169.84kB)