Konkurs pn. „Grant na innowacje dydaktyczne” | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-07-19

Konkurs pn. „Grant na innowacje dydaktyczne”

GRANT KONKURS
22 lipca br. rusza nabór wniosków do konkursu pn. „Grant na innowacje dydaktyczne”. Wysokość dofinansowania to nawet 17 tys. zł. Celem konkursu jest opracowanie rozwiązania (produktu, usługi, działania) związanego z procesem dydaktycznym, które znacząco wpłynie na poniesienie poziomu kształcenia na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska.

Opracowane rozwiązanie, które uzyska dofinansowanie, musi zakończyć się wdrożeniem w roku akademickim 2024/2025.Podstawą ubiegania się o grant jest złożenie wniosku aplikacyjnego w okresie od 22.07.2024 r. do 21.08.2024 r. w formie elektronicznej na adres: rafal.ossowski@pg.edu.pl. Planowany termin rozstrzygnięcia konkursu: 02.09.2024 r.Obowiązujący regulamin konkursu i wzór wniosku o dofinansowanie zamieszczone są w repozytorium WILiŚ. Konkurs jest finansowany z projektu pn. „Optymalizacja procesów naukowo-dydaktycznych na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska” pozyskanego w ramach programu pn. „Nauka dla Społeczeństwa II”.