Nabór wniosków od 8 lipca do 4 sierpnia | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-07-04

Nabór wniosków od 8 lipca do 4 sierpnia

grafika
Młodzi naukowcy, 8 lipca br. rusza nabór wniosków do konkursu pn. „Granty dla młodych naukowców”. Wysokość dofinansowania to nawet 17 tys. zł.

Celem konkursu jest wsparcie młodych naukowców Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej poprzez umożliwienie im realizacji ambitnych i oryginalnych projektów badawczych, przekładających się na zwiększenie dorobku publikacyjnego, zwiększenie efektywności ubiegania się o zewnętrzne granty badawcze, podniesienie jakości dydaktyki akademickiej oraz na zwiększenie ich wpływu na rozwój społeczny i gospodarczy Polski.

Podstawą ubiegania się o grant jest złożenie w okresie od 08.07.2024 r. do 04.08.2024 r. wniosku aplikacyjnego na adres: biuro.wilis@pg.edu.pl.

Planowany termin rozstrzygnięcia konkursu: 23.08.2024 r.

Obowiązujący regulamin konkursu i wzór wniosku o dofinansowanie zamieszczone są w repozytorium WILiŚ

Konkurs jest finansowany z projektu pn. „Optymalizacja procesów naukowo-dydaktycznych na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska” pozyskanego w ramach programu pn. „Nauka dla Społeczeństwa II”.