Przebudowa audytorium nr 167 w Gmachu Głównym | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-07-08

Przebudowa audytorium nr 167 w Gmachu Głównym

167

W czerwcu 2024 r. Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska otrzymał informację o przyznaniu dofinansowania z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na przebudowę audytorium nr 167 w Gmachu Głównym.

Audytorium 167 przewidziane jest na 82 słuchaczy i jednego prowadzącego. Jest to jedna z niewielu sal wyposażonych w drewniane historyczne tablice przesuwne oraz oryginalne perforowane drewniane siedziska. Zajęcia prowadzone są tu codziennie od rana do późnych godzin wieczornych.

Zakres prac obejmie m.in.:

• renowację historycznych tablic, siedzisk, biurka katedralnego,
  • montaż ściennych paneli akustycznych,
  • montaż nowej posadzki,
  • wykonanie nowej instalacji elektrycznej do potrzeb sali,
  • montaż elektrycznych rolet okiennych.

Wartość dofinansowania inwestycji wynosi 343 000 zł, a całkowita wartość zadania szacowana jest na 470 000 zł. Planowany termin zakończenia prac to III kwartał 2025 r.