Cztery zwycięskie projekty w ramach konkursu pn. „Granty dla młodych naukowców” | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-08-22

Cztery zwycięskie projekty w ramach konkursu pn. „Granty dla młodych naukowców”

graf
Angela Andrzejewska, Filip Gamoń, Marcin Krajewski i Nicole Nawrot zostali laureatami konkursu pn. „Granty dla młodych naukowców”.

Celem konkursu było wsparcie młodych naukowców Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej poprzez umożliwienie im realizacji ambitnych i oryginalnych projektów badawczych, przekładających się na zwiększenie dorobku publikacyjnego, zwiększenie efektywności ubiegania się o zewnętrzne granty badawcze, podniesienie jakości dydaktyki akademickiej oraz na zwiększenie ich wpływu na rozwój społeczny i gospodarczy Polski.

Szczegółowe informacje w repozytorium WILiŚ

Konkurs był finansowany z projektu pn. „Optymalizacja procesów naukowo-dydaktycznych na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska” pozyskanego w ramach programu pn. „Nauka dla Społeczeństwa II”.