Siedem zwycięskich projektów w konkursie pn. „Grant na innowacje dydaktyczne” | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-08-30

Siedem zwycięskich projektów w konkursie pn. „Grant na innowacje dydaktyczne”

grafika
Dr inż. Daria Filipiak-Kowszyk, dr hab. inż. Ireneusz Marzec, dr inż. Karol Daliga, dr inż. arch. Dominika Wróblewska, dr inż. Roksana Licow, dr inż. Paweł Więcławski i prof. dr hab. inż. Aneta Łuczkiewicz zostali laureatami konkursu pn. „Grant na innowacje dydaktyczne”.

Celem konkursu było opracowanie rozwiązania (produktu, usługi, działania) związanego z procesem dydaktycznym, które znacząco wpłynie na poniesienie poziomu kształcenia na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska.

Szczegółowe informacje w repozytorium WILiŚ

Konkurs był finansowany z projektu pn. „Optymalizacja procesów naukowo-dydaktycznych na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska” pozyskanego w ramach programu pn. „Nauka dla Społeczeństwa II”.