Konkurs im. Prof. Ryszarda Dąbrowskiego na najlepszą pracę dyplomową | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-09-13

Konkurs im. Prof. Ryszarda Dąbrowskiego na najlepszą pracę dyplomową

PTMTS
Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej organizuje konkurs im. Prof. Ryszarda Dąbrowskiego na najlepszą pracę dyplomową w dziedzinie mechaniki teoretycznej i stosowanej.
Do konkursu można zgłosić dyplomy magisterskie zawierające elementy teoretyczne szeroko pojętej mechaniki np. maszyn, okrętów, budowli, gruntu, płynów, oryginalne prace eksperymentalne, a także prace wyróżniające się zastosowaniem zaawansowanych metod obliczeniowych, modeli materiałowych z identyfikacją stałych materiałowych, wykorzystaniem własnych programów komputerowych lub niestandardowymi obliczeniami programami komercyjnymi MES, a także przeprowadzeniem innowacyjnych analiz inżynierskich.

Do konkursu mogą być złożone prace magisterskie obronione w roku 2024 w uczelniach z województwa pomorskiego do dnia 31 października 2024r.

Osoby wyróżnione otrzymają stosowne dyplomy, natomiast laureat (zdobywca 1. miejsca) otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.

Więcej informacji, w tym regulamin, znaleźć można na stronie: