Relacja z wycieczki studenckiej do Olivia Centre | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2025-05-21

Relacja z wycieczki studenckiej do Olivia Centre

grupa ludzi
W dniach 14.05.2025 r. odbyła się wycieczka dydaktyczna do kompleksu biurowo-usługowego Olivia Centre w Gdańsku, zorganizowana przez dr inż. Emilię Miszewską.

W wycieczce wzięli udział studenci VI semestru studiów stacjonarnych inżynierskich na kierunku Geodezja i Kartografia, w ramach zajęć z przedmiotu Inżynieria miejska i przemysłowa, oraz III semestru studiów stacjonarnych magisterskich, realizujący przedmiot Zarządzanie i eksploatacja nieruchomości.

Program wizyty był podzielony zgodnie ze specjalizacjami uczestników:

  • Studenci kierunku Budownictwo mieli okazję zapoznać się z postępem prac na placu budowy nowego obiektu powstającego w ramach kompleksu Olivia Centre.

  • Studenci Geodezji i Kartografii pogłębiali swoją wiedzę na temat zarządzania i eksploatacji nowoczesnych nieruchomości klasy premium, jakimi są zaawansowane technologicznie obiekty biurowo-usługowe.

Serdecznie dziękujemy Konradowi Daneckiemu oraz Bogusławowi Wieczorkowi za jak zawsze interesujące przygotowanie wizyty oraz ciepłe i profesjonalne przyjęcie naszej grupy

34 wyświetleń