KOMBOferencja | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Treść strony

KOMBOferencja

Prowadzisz badania naukowe i chcesz się pochwalić ich wynikami? A może chcesz opowiedzieć o czymś, co ostatnio Ciebie zainteresowało? Jeżeli jesteś w stanie przygotować referat o tematyce związanej z budownictwem, to KOMBOferencja jest właśnie dla Ciebie!

Koło Naukowe Mechaniki Konstrukcji KOMBO ma przyjemność ogłosić, iż w dniu 27 kwietnia 2022 roku odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Budowlanej KOMBOferencja 2022. Wydarzenie zostanie zorganizowane w ramach piętnastej, jubileuszowej edycji konkursu wyKOMBinuj mOst!

KOMBOferencja jest ogólnopolską konferencją, której tradycja wywodzi się z seminarium naukowego organizowanego od kilku lat w ramach konkursu wyKOMBinuj mOst. Wydarzenie było przez lata rozwijane, a w roku 2016 ewoluowało w KOMBOferencję w obecnej formule. Miło nam poinformować, iż poprzednie edycje uzyskały status pełnoprawnej konferencji ogólnopolskiej. Liczymy, iż podobnie będzie również w tym roku!

Uczestnikiem KOMBOferencji może zostać każdy student lub doktorant uczelni technicznej bądź uczeń szkoły średniej. Wystarczy przesłać zgłoszenie, przygotować referat, przyjechać do Gdańska i spróbować swoich sił na pozycji prelegenta. Dodatkowo, z racji aktualnej sytuacji epidemiologicznej, możliwe jest także wygłoszenie referatu online. Serdecznie zapraszamy zarówno stałych uczestników konferencji naukowych jak i nowicjuszy, którzy zechcą przełamać się i wystąpić po raz pierwszy przed szerszym gronem słuchaczy!

Najciekawsze referaty zostaną, jak co roku, nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami. Wybrane artykuły zostaną przekazane do publikacji w czasopismach budowlanych. Nie zwlekaj, może to właśnie na Ciebie czekamy!

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych, mamy nadzieję spotkać się w licznym gronie już w czerwcu!

Studenci z Koła Naukowego Mechaniki Konstrukcji KOMBO